REFERANSLARIMIZ

Swat evrak imha makineleri ve Geha Evrak imha makineleri Türkiye mümessilliğini yapan firmamız. Evrak imha makinaları, Cd İmha makinaları, Kredi kart imha, Hard disk imha, Flopy disket imha  ve 2014 yılında Usb bellek imha makineleri ile ilgili evrak ve data imha konusunda model çeşidini genişletmiştir.

Evrak imha makineleri her geçen zamanda gerek kişisel gerekse kurumsal açıdan kullanılması gereken en önemli ofis makinesi olmuştur.

Kişisel ve Kurumsal bilgilerin arşivlenmesi sırasında imha edilmesi gereken yazışmalar, faturalar, arge dökümanları, hisse senetleri vb. gibi önem taşıyan evrakların imhası çok önemlidir.

Swat ve Geha markalarıyla, Evrak imha makinesi konusunda Türkiye ve Dünyada gelişen teknoloji takip edilerek en kısa zamanda son kullanıcıya ulaştırılması hedeflenmiştir.

Evrak imha makinesi satışı ve Evrak imha makinesi servisi konusunda eğitimli personel ve cihazlar, Kullanım kılavuzları, Ürün tanıtım broşürleri ve Gerekli tüm bilgi ve teknik döküman kullanıcının imkanına sunulmuştur.

Müşterilerden gelen talep veya şikayetler evrak imha konusunda Arge çalışmalarına destek olmuştur.

Şunu biliyoruz ki ürün satın almanın ve satış kanallarına ulaşabilmek kolay, teknik destek almak ise zaman ve iş gücü kaybına yol açar. Bu nedenle teknik destek konusunda sağlam, güçlü ve profesyonel evrak imha cihazları tasarlamak ve sorun yaşatmayan cihazların satışa sunulması bizler ve son kullanıcılar için en önemli çalışmamızdır.

İstanbul Evrak imha makinesi satış ve servisi, Ankara evrak imha makinesi satış ve servisi Elektro Sistem Güvencesiyle yapılmaktadır.

Türkiye genelinde evrak imha makinası satışı ile ilgili bayilik hakkında iletişim kurabilirsiniz.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

 

www.evrakimhamakinesi.com

 
 

 

EVRAK İMHA MAKİNELERİ rEFERANSLARIMIZ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

evrak-imha-referans-thy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------